Novinky
Článek na webu o stavebnictví (9.6.2017)

Helios Orange jako ideální nástroj pro řízení zakázek stavebních firem?    ANO!

Přečtěte si náš článek na webu tzb-info.cz.


Webinář - Helios Orange ve stavebnictví (2.6.2017)

Společnost CATHEDRAL Software, s.r.o. si Vás dovoluje pozvat na webinář s názvem "ŘÍZENÍ STAVEBNÍCH ZAKÁZEK JEDNODUŠE S HELIOS ORANGE"

Více informací o semináři naleznete zde>>.


ArisCAT má EET (7.2.2017)

ArisCAT – náš komplexní software pro zpracování nabídek a konstrukci variabilních výrobků nyní plně umožňuje evidovat příjmy podnikatelů, kteří přijímají tržby v hotovosti nebo platebními kartami. Systém komunikuje s Finanční správou a umožňuje vést elektronickou evidenci tržeb dle platné legislativy. Více informací nalezenete na zde.


archív novinek
Zasílání novinek

Naše společnost se již přes 15 let zabývá správou a údržbou počítačových sítí a s ní spojenou infrastrukturou. Od začátku se zaměřujeme především na odbornost, kvalitu a komplexnost, čehož důkazem jsou velmi kladné reference a dlouhodobá spolupráce s našimi zákazníky.

Infrastruktura

Náš tým vyškolených techniků a konzultantů je připraven splnit i ty nejnáročnější požadavky, které se v dnešní přetechnizované společnosti kladou na provozuschopnost a efektivitu celé počítačové infrastruktury. Dlouhodobě dobrých výsledků dosahujeme spoluprací se špičkovými dodavateli a především pravidelným zaváděním a zaškolováním našich zaměstnanců s novinkami v oboru. Ať již jsou to samotné dodávky počítačů a serverů, strukturovaných kabelážních systémů, provozu IP ústředen, kamerových systémů, a v neposlední řadě i komplexní zálohování celé infrastruktury.

Vždy se snažíme se zákazníkem konzultovat jeho požadavky a navrhovat řešení šité na míru jeho potřebám. Dlouhodobá spolupráce a hlavně důvěra je základem podnikání v našem oboru. Zákazník si ne vždy uvědomuje, že svěřením správy celého složitého systému počítačové infrastruktury do rukou zaměstnance či externího správce, dává k dispozici náhlednout do svého vlastního know-how.

Právě proto je důležité si uvědomit, že výběr člověka či firmy, která se má starat o bezproblémový chod IT, by neměl být jen o cenách zboží či služeb. Je třeba klást důraz na kvalifikaci pracovníků, dlouhodobé zkušenosti, dosažené úspěchy a kvalitní reference od stávajících zákazníků dodavatele.

A naším hlavním cílem je se těchto zásad držet!

 

 

zpět