Výhody informačního systému HELIOS Orange

Nejrozšířenější systém v ČR

HELIOS je nejrozšířenějším informačním systémem v segmentu malých a středních firem. Pravidelně získává hodnocení nezávislým auditem Vítězství v soutěži ERP Czech jako „nejlepší IS pro středně velké firmy“.

Jsme HELIOS Silver partner

Získali jsme certifikát HELIOS Silver Partner. Tato úroveň partnerství potvrzuje kvalitu naší práce a zkušenosti při prodeji a nasazení systému HELIOS Orange, případně jeho nadstaveb a rozšíření.

lo-400x267
ob

Bezmála 6 000 zákazníků

Informační systém HELIOS má za sebou 16 let zkušeností s vývojem. Je tedy prověřený časem i množstvím zákazníků. Díky nim získal know-how partnerů v jednotlivých odvětvích.

Podpora světových jazyků, legislativ a standardů

HELIOS Orange nabízí možnost přepínání prostředí systému do angličtiny, němčiny, polštiny, slovenštiny, rumunštiny a ruštiny. Podporuje mezinárodní účetní standardy US, GAAP a IFRS.

pc
pc2

Rozsáhlá kompatibilita

Systém HELIOS Orange se může propojit s libovolným softwarem, a tak přímo prohlížet data i z jiných programů. Podporuje všechny standardy elektronické komunikace – jako např. EDI, XML, XSL, SSL, HTTP, HTTPS.

Plnohodnotná aplikace „client-server“ zajistí rychlost, bezpečnost dat, transakční zpracování a další. Orientace na jeden SQL server umožňuje využít i všech specifických vlastností a veškerých možností serveru. Zajistí také přímý přístup k datům.

Platíte jen to, co potřebujete

HELIOS Orange má velmi dobře zpracovaný analytický rozsah bez nutnosti jakýchkoliv úprav či dodatečně vyvíjených prvků navyšujících cenu a prodlužujících dobu instalace.

penize
bb

Specializovaná řešení

HELIOS Orange nabízí množství specializovaných oblastí a návazných řešení, které umožňují pokrytí procesů v různých oborech a odvětvích. Pro správné přizpůsobení vašemu oboru máme vyškolené a certifikované konzultanty.

Množství návazných řešení

Vytvořili jsme i řadu návazných softwarových řešení, např. internetový obchod, rezervační systém pro hotely a cestovní kanceláře a mnoho dalších. V oblasti hardwarových řešení je to např. řešení pro mobilní obchodníky, čtečky a tiskárny čárových kódů, terminály docházkových systémů a mnoho dalších.

pc3
snadne-ovladani

Snadné ovládání

Několik způsobů ovládání umožňuje jednotlivým uživatelům zvolit ten, který jim nejlépe vyhovuje. Všechny funkce lze spustit také pouze pomocí klávesových zkratek. Není nutná instalace na jednotlivé stanice, správu systému můžete dělat vzdáleně a s pomocí automatizace zálohovacích procesů.

Kvalitní manažerské výstupy

Vaši manažeři budou moci vytvářet v prostředí MS Office libovolné reporty a přehledy. Pro náročnější výstupy můžete využít tzv. OLAP kostek.

pexels-photo-590045
na-miru

Informační systém na míru

Každý obor podnikání je jedinečný a vyžaduje specifické funkce systému. Snažíme se proto informační a ekonomický systém Helios Orange co nejlépe přizpůsobit potřebám jednotlivých zákazníků. Vývojoví partneři LCS pronikají do mnoha odvětví, shromažďují poznatky z praxe, sledují současné trendy a vytvářejí vysoce specializované moduly.

SMS komunikace

Komunikace prostřednictvím SMS komunikátoru. SMS můžete posílat:

  • Přímo z aplikace HELIOS Orange
  • Hromadně
  • S doručenkami
  • Rychle a bezpečně
  • Levněji než z telefonu
komunikator
lo-400x267

Integrační řešení pro HELIOS Orange

Díky řešení ArisCat můžete evidovat zakázky s variabilními výrobky, jednoduše a přehledně definovat výrobky, rychle vytvářet cenové nabídky, nebo potvrzovat zakázky. Specializovaná řešení nabízíme nejen pro nejrůznější typy výroby, ale i pro potřeby menších stavebních firem, nebo v gastronomii.