Výhody konfigurátoru výrobků

Bezchybné předání informací do výroby

Výrobek připravíme v konfigurátoru přímo na prodejně. Ihned získáte informace o dostupnosti materiálu a ceně výrobku. Po objednání dostane výroba do systému přesná data pro zhotovení výrobku.

lo-400x227
lo

Konkurenční výhoda

Získáte konfigurátor výrobků, který mohou používat i vaši odběratelé, výrazně snížíte procento reklamací a zpřesníte termíny dodání hotových výrobků. Systém umožňuje zpracovat i nestandardní konfigurace výrobků.

Jen jednou zadané informace

Jen jednou zadáte informace o výrobě, výrobcích a představě zákazníka. Informace o objednávce má výroba ihned, tím nedochází k chybám při přepisu z jiného systému či z papíru.

kruh
3d

Přesné vizualizace včetně 3D

Máte k dispozici přesnou 3D vizualizaci výrobku přímo z výroby. Stačí vyfotit např. dům a do něj můžete výrobky vizualizovat. Získáte velké množství předdefinovaných dokumentů a tiskových výstupů.

Nejenom konfigurátor výrobků

Systém obsahuje i plánování výroby či skladové hospodářství. Díky konfigurátoru budete schopni lépe plánovat výrobu. Můžete pracovat s veškerou fakturací a propojit ji s účetnictvím. Další možnosti najdete zde: Jednotlivé části systému
Nevyužijete všechno? Nevadí – platíte jen za to, co používáte, nic navíc

pc