Novinky
Článek na webu o stavebnictví (9.6.2017)

Helios Orange jako ideální nástroj pro řízení zakázek stavebních firem?    ANO!

Přečtěte si náš článek na webu tzb-info.cz.


Webinář - Helios Orange ve stavebnictví (2.6.2017)

Společnost CATHEDRAL Software, s.r.o. si Vás dovoluje pozvat na webinář s názvem "ŘÍZENÍ STAVEBNÍCH ZAKÁZEK JEDNODUŠE S HELIOS ORANGE"

Více informací o semináři naleznete zde>>.


ArisCAT má EET (7.2.2017)

ArisCAT – náš komplexní software pro zpracování nabídek a konstrukci variabilních výrobků nyní plně umožňuje evidovat příjmy podnikatelů, kteří přijímají tržby v hotovosti nebo platebními kartami. Systém komunikuje s Finanční správou a umožňuje vést elektronickou evidenci tržeb dle platné legislativy. Více informací nalezenete na zde.


archív novinek
Zasílání novinek

VPN (Virtual Private Network)

Ptáte se co je to VPN a jak Vám pomůže v práci?

VPN je virtuálně vytvořené spojení z Vašeho (např. domácího) počítače do libovolné síť. Např. interní síť ve Vaší firmě nebo firmě zákazníka.

Dejme tomu, že jste nemocní a nemůžete z postele. Ale máte spoustu práce kterou můžete dělat jen na firemním počítači nebo potřebujete přístup k firemním dokumentům. ZDE se uplatní VPN připojení. VPN Vás připojí z libovolného počítače (na kterém máte přístup k internetu) do požadované sítě. Připojený PC se tedy chová jako by byl součástí sítě, máte možnost se připojit pomocí RDP (připojení ke vzdálené ploše - popsáno níže) k Vašemu firemnímu PC nebo jednoduše pracovat s firemními dokumenty z pohodlí domova.

Návod jak vytvořit VPN připojení naleznete po kliknutí na obrázek Vašeho operačního systému.

 

 

Co je RDP (Remote Desktop Protocol)?  (Připojení ke vzdálené ploše)

RDP umožňuje uživateli ovládat vzdálený počítač prostřednictvím připojení k jeho desktopovému prostředí. Klienti pro připojení pomocí RDP protokolu existují pro většinu verzí Windows, Mac OS X a další operační systémy.

Návod jak se připojit ke vzdálenému PC naleznete po kliknutí na obrázek Vašeho operačního systému.

Připravujeme

 

CpuZ (detailní pohledna Vaše PC)

Potřebujete zjistit jaké máte komponenty použity v PC, ale nechce se Vám fyzicky rozdělávat PC a hledat sériová čísla a označení na komponentech v počítači?

Pomůže program CpuZ. Program CpuZ dokáže vyčíst z Vašeho PC informace o hardware který je v PC použitý.

Jak program používat? ZDE si můžete program stáhnout a jednoduše spustit.

 

zpět