Novinky
Článek na webu o stavebnictví (9.6.2017)

Helios Orange jako ideální nástroj pro řízení zakázek stavebních firem?    ANO!

Přečtěte si náš článek na webu tzb-info.cz.


Webinář - Helios Orange ve stavebnictví (2.6.2017)

Společnost CATHEDRAL Software, s.r.o. si Vás dovoluje pozvat na webinář s názvem "ŘÍZENÍ STAVEBNÍCH ZAKÁZEK JEDNODUŠE S HELIOS ORANGE"

Více informací o semináři naleznete zde>>.


ArisCAT má EET (7.2.2017)

ArisCAT – náš komplexní software pro zpracování nabídek a konstrukci variabilních výrobků nyní plně umožňuje evidovat příjmy podnikatelů, kteří přijímají tržby v hotovosti nebo platebními kartami. Systém komunikuje s Finanční správou a umožňuje vést elektronickou evidenci tržeb dle platné legislativy. Více informací nalezenete na zde.


archív novinek
Zasílání novinek

dissconnect

 

Službu servisního zásahu využívají zákazníci v případě výpadku funkčnosti systému jako celek, který není možný opravit pomocí služby vzdálené administrace. Při servisním zásahu je nutné provést preventivní údržbu systému zahrnující kontrolu hardware, nastavení operačního systému a nastavení dalších dodatečných aplikací či knihoven nutných pro běh informačního systému.

Tuto službu je možné objednat i samostatně, při intenzivním provozu je doporučeno provádět tuto údržbu jednou měsíčně. Výsledkem servisního zásahu je opětovné nastavení a spuštění systému do plně funkčního stavu.

 

Naše společnost disponuje týmem kvalifikovaných pracovníků, kteří jsou schopni na místě u zákazníka vyřešit aktuální problém a uvést v co nejkratším čase celou infrastrukturu do funkčního stavu. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.