Zpřehlednění všech procesů v ŽALUZIE NEVA

Zpřehlednění všech procesů v ŽALUZIE NEVA
neva

Společnost ŽALUZIE NEVA s.r.o. sídlí v Prostějově a zabývá se výrobou protisluneční venkovní ochrany. První závod založili pánové Nesvadbík a Vrána již v roce 1990. Dříve se firma zaměřovala pouze na dodávku a montáž horizontálních a vertikálních žaluzií. Firma má řadu spokojených zákazníků, a to nejen v Evropě, ale i daleko v Izraeli.

Před zavedením řešení Cathedral

  • Nezávislost původních programů
  • Špatná komunikace mezi softwarem
  • Nenaplnění požadavků

Po zavedení řešení Cathedral

  • Zlepšení skladového hospodářství
  • Propojení systému napříč všemi činnostmi
  • Získání celkového přehledu

Před zavedením konfigurátoru výrobků a informačního systému HELIOS Orange využívala firma pro výrobu produktů dva na sobě nezávislé programy. Bohužel mezi sebou neuměly komunikovat. Firma rostla a původní software už nestačil. V roce 2007 tedy vypsala výběrové řízení, které se konalo ve třech kolech. Hlavním kritériem řízení byla maximální možnost přizpůsobení programu požadavkům firmy. Výběrové řízení vyhrál informační systém HELIOS Orange díky flexibilitě a přijatelné ceně.

Systém včetně konfigurátoru výrobků jsme nasazovali v roce 2008 přibližně půl roku. Před spuštěním jsme otestovali databázi a zaškolili uživatele. Školení a testování převodu dat ze starého systému jsme dokončili před koncem roku 2008. Ostrý provoz se rozběhl v lednu 2009. Ve společnosti ŽALUZIE NEVA jsme zprovoznili moduly Účetnictví, Cla, Sklady, Fakturace, Zakázky, CRM, Workflow, TPV a Výroba.

Hlavním přínosem bylo propojení celého informačního systému napříč všemi činnostmi, kterými se firma zabývá. Zlepšili jsme skladové hospodářství a zpřehlednili všechny činnosti ve firmě.