Veletrh R+T 2012 ve Stuttgartu

Veletrh R+T 2012 ve Stuttgartu

Představení novinky „Vizualizace výrobků“ na veletrhu R+T 2012

Veletrh R+T v německém Stuttgartu je největší veletrh výrobků a technologií pro stínící a zabezpečovací techniku. Konal se v období od 28.02. do 03.03.2012 a zúčastnilo se ho více než 800 firem z 37 zemí světa.

Stejně jako každý ročník, náš stánek na tomto veletrhu nemohl chybět. Nacházel se v pavilonu 8 v umístění B22.

Návštěvníci našeho stánku se především zajímali, jak jim náš informační systém ArisCAT může zrychlit zpracování zakázek a zefektivnit výrobu.

Vizuální konstrukce výrobků

Hlavní novinkou, kterou naše společnost představila na tomto veletrhu, byla nová verze naše informačního systému ArisCAT s revolučními funkčnostmi:

  • systém spojuje konstrukční i vizuální stránku výrobku – díky tomu je možné vytvořit automaticky 3D vizualizací kteréhokoliv výrobku během standardního zpracování cenové kalkulace
  • v systému je možno odvozovat (dědit) jeden typ výrobku od druhého, což významným způsobem zrychluje vytváření nových výrobků a přináší jednoduchost a přehlednost do úprav stávajících výrobků

Vysokou kvalitu našeho produktu oceňuje i náš technologický partner, společnost ZEBR s.r.o.  viz: www.zebr.cz

Náš systém dokáže řídit více než 6 typů jejich výrobních strojů a tím radikálně zvyšuje rychlost výroby a zamezuje vzniku zmetků, které mohou vznikat při ručním zadávání zakázek do strojů.

Veletrh R+T 2012 naše společnost hodnotí velmi pozitivně, neboť znamenal zvýšení prestiže naší společnosti v oblasti stínící techniky a přinesl velké množství kontaktů na potenciální zákazníky. Zájem o náš systém projevily nejen výrobní společnosti z české republiky, ale i ze Slovenska, Německa a také ze Slovinska.