Novinky
Článek na webu o stavebnictví (9.6.2017)

Helios Orange jako ideální nástroj pro řízení zakázek stavebních firem?    ANO!

Přečtěte si náš článek na webu tzb-info.cz.


Webinář - Helios Orange ve stavebnictví (2.6.2017)

Společnost CATHEDRAL Software, s.r.o. si Vás dovoluje pozvat na webinář s názvem "ŘÍZENÍ STAVEBNÍCH ZAKÁZEK JEDNODUŠE S HELIOS ORANGE"

Více informací o semináři naleznete zde>>.


ArisCAT má EET (7.2.2017)

ArisCAT – náš komplexní software pro zpracování nabídek a konstrukci variabilních výrobků nyní plně umožňuje evidovat příjmy podnikatelů, kteří přijímají tržby v hotovosti nebo platebními kartami. Systém komunikuje s Finanční správou a umožňuje vést elektronickou evidenci tržeb dle platné legislativy. Více informací nalezenete na zde.


archív novinek
Zasílání novinek

Dovolujeme si Vás upozornit, že v září roku 2017 bude ukončena podpora operačního systému Windows 7 a v lednu 2018 Windows 8 a 8.1 a IS Helios Orange bude možno spustit pouze na Windows 10.

Doporučujeme se na tuto změnu připravit již nyní a využít současnou akci firmy Microsoft, kdy upgrade z operačních systémů Windows 7 a 8 na verzi 10 je možno uskutečnit do 28.7.2016 zdarma a tím si ušetřit budoucí náklady spojené s nákupem nového softwaru.

Pokud se rozhodnete tuto nabídku nevyužít, vystavujete se riziku, že budete v příštím roce muset pořídit nejnovější verzi Windows za plnou cenu, abyste v dalších letech mohli používat IS Helios Orange.

V případě, že si na upgrade sami netroufáte, můžete se samozřejmě obrátit na nás ať již s technickými dotazy nebo fyzickou pomocí se samotným upgrade.

zpět