Novinky
Článek na webu o stavebnictví (9.6.2017)

Helios Orange jako ideální nástroj pro řízení zakázek stavebních firem?    ANO!

Přečtěte si náš článek na webu tzb-info.cz.


Webinář - Helios Orange ve stavebnictví (2.6.2017)

Společnost CATHEDRAL Software, s.r.o. si Vás dovoluje pozvat na webinář s názvem "ŘÍZENÍ STAVEBNÍCH ZAKÁZEK JEDNODUŠE S HELIOS ORANGE"

Více informací o semináři naleznete zde>>.


ArisCAT má EET (7.2.2017)

ArisCAT – náš komplexní software pro zpracování nabídek a konstrukci variabilních výrobků nyní plně umožňuje evidovat příjmy podnikatelů, kteří přijímají tržby v hotovosti nebo platebními kartami. Systém komunikuje s Finanční správou a umožňuje vést elektronickou evidenci tržeb dle platné legislativy. Více informací nalezenete na zde.


archív novinek
Zasílání novinek

S potěšením oznamujeme, že náš projekt ArisCATinformační systém pro obchodní a výrobní společnosti byl zařazen do užšího výběru projektů nominovaných na ocenění v soutěži Podnikatelský projekt roku 2013 v kategorii CzechAccelerator.

 

Soutěž vyhlašuje Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest a Ministerstvo průmyslu             a obchodu ČR. ní v soutěži Podnikatelský projekt roku 2013 v kategorii CzechAccelerator.

Podnikatelský projekt roku je prestižní soutěž, ve které se hodnotí realizované projekty českých podnikatelů podpořené ze strukturálních fondů EU v předchozím roce.

Akce se již tradičně zúčastní řada významných zástupců z řad podnikatelů, státní správy a samosprávy.

Více informací o projektu můžete nalézt zde.

 

zpět