Novinky
Článek na webu o stavebnictví (9.6.2017)

Helios Orange jako ideální nástroj pro řízení zakázek stavebních firem?    ANO!

Přečtěte si náš článek na webu tzb-info.cz.


Webinář - Helios Orange ve stavebnictví (2.6.2017)

Společnost CATHEDRAL Software, s.r.o. si Vás dovoluje pozvat na webinář s názvem "ŘÍZENÍ STAVEBNÍCH ZAKÁZEK JEDNODUŠE S HELIOS ORANGE"

Více informací o semináři naleznete zde>>.


ArisCAT má EET (7.2.2017)

ArisCAT – náš komplexní software pro zpracování nabídek a konstrukci variabilních výrobků nyní plně umožňuje evidovat příjmy podnikatelů, kteří přijímají tržby v hotovosti nebo platebními kartami. Systém komunikuje s Finanční správou a umožňuje vést elektronickou evidenci tržeb dle platné legislativy. Více informací nalezenete na zde.


archív novinek
Zasílání novinek

Programové období 2014 – 2020

Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OP PIK)

V současné době je otevřeno 10 výzev v různých programech podpory. I když v současné době neexistuje žádný program přímo určený pro pořízení informačních systémů – ekvivalent programu ICT v podnicích z minulého programového období, je zde několik výzev, které by neměly ujít Vaší pozornosti.

Pokud uvažujete o pořízení nového informačního systému či jeho modernizaci, v následujícím seznamu naleznete nejvhodnější výzvy pro tento účel. Každá výzva má však své specifické požadavky, takže pro bližší informace či bezplatnou konzultaci nás prosím kontaktujte. Rádi s vámi projednáme Vaše plány a uvedeme do souladu s možnostmi, které tyto výzvy nabízejí.

Program Inovace
Program Technologie (pro mikropodniky)

 

zpět