Novinky
Článek na webu o stavebnictví (9.6.2017)

Helios Orange jako ideální nástroj pro řízení zakázek stavebních firem?    ANO!

Přečtěte si náš článek na webu tzb-info.cz.


Webinář - Helios Orange ve stavebnictví (2.6.2017)

Společnost CATHEDRAL Software, s.r.o. si Vás dovoluje pozvat na webinář s názvem "ŘÍZENÍ STAVEBNÍCH ZAKÁZEK JEDNODUŠE S HELIOS ORANGE"

Více informací o semináři naleznete zde>>.


ArisCAT má EET (7.2.2017)

ArisCAT – náš komplexní software pro zpracování nabídek a konstrukci variabilních výrobků nyní plně umožňuje evidovat příjmy podnikatelů, kteří přijímají tržby v hotovosti nebo platebními kartami. Systém komunikuje s Finanční správou a umožňuje vést elektronickou evidenci tržeb dle platné legislativy. Více informací nalezenete na zde.


archív novinek
Zasílání novinek

Ing. Josef Šustr

jednatel společnosti CATHEDRAL Software, s.r.o.

Už během studia na FEI VUT v Brně začal podnikat. Po státnicích se chtěl více dozvědět o podnikání a tak začal studovat i na podnikatelské fakultě. Po roce studia ale zjistil, že podnikání se nedá naučit, buď to v člověku je nebo není. Škola zajistí pouze nástroje a poučky. Zda je aplikujete v praxi, je jen na nás.

Před 20 lety prakticky z ničeho vybudoval společnost CATHEDRAL Software a do teď v ní řídí většinu projektů. Právě díky projektům měl možnost konzultovat u zákazníků v Austrálii, na 7 měsíců se přestěhovat do amerického Bostonu a prožít několik dlouhých let v německé společnosti INTEC. S kolegou založili pobočku v USA a vyzkoušeli si tak i podnikání v zahraničí.

zpět