Novinky
Článek na webu o stavebnictví (9.6.2017)

Helios Orange jako ideální nástroj pro řízení zakázek stavebních firem?    ANO!

Přečtěte si náš článek na webu tzb-info.cz.


Webinář - Helios Orange ve stavebnictví (2.6.2017)

Společnost CATHEDRAL Software, s.r.o. si Vás dovoluje pozvat na webinář s názvem "ŘÍZENÍ STAVEBNÍCH ZAKÁZEK JEDNODUŠE S HELIOS ORANGE"

Více informací o semináři naleznete zde>>.


ArisCAT má EET (7.2.2017)

ArisCAT – náš komplexní software pro zpracování nabídek a konstrukci variabilních výrobků nyní plně umožňuje evidovat příjmy podnikatelů, kteří přijímají tržby v hotovosti nebo platebními kartami. Systém komunikuje s Finanční správou a umožňuje vést elektronickou evidenci tržeb dle platné legislativy. Více informací nalezenete na zde.


archív novinek
Zasílání novinek

Dne 18.11.2014 jsme se zúčastnili slavnostního předávání cen v rámci celostátní soutěže Podnikatelský projekt roku 2013. Získali jsme 2. místo v kategorii CzechAccelerator za náš projekt ArisCAT - informační systém pro obchodní a výrobní společnosti.


Ocenění bylo udělováno v osmi kategoriích a získali je firmy, které pro svůj podnikatelský záměr využily Evropských a státních dotací v rámci Operačního programu Podnikání a Inovace.
Vyhlášení výsledků proběhlo v Martinickém paláci na Pražském hradě za účasti zástupců státní správy a samosprávy a významných osobností českého byznysu.

"Je pro nás velkou ctí získat ocenění za náš projekt Ariscat, a zároveň i velkou motivací k další úspěšné práci a vývoji."

Ing. Josef Šustr
jednatel společnosti

 

zpět