Novinky
Článek na webu o stavebnictví (9.6.2017)

Helios Orange jako ideální nástroj pro řízení zakázek stavebních firem?    ANO!

Přečtěte si náš článek na webu tzb-info.cz.


Webinář - Helios Orange ve stavebnictví (2.6.2017)

Společnost CATHEDRAL Software, s.r.o. si Vás dovoluje pozvat na webinář s názvem "ŘÍZENÍ STAVEBNÍCH ZAKÁZEK JEDNODUŠE S HELIOS ORANGE"

Více informací o semináři naleznete zde>>.


ArisCAT má EET (7.2.2017)

ArisCAT – náš komplexní software pro zpracování nabídek a konstrukci variabilních výrobků nyní plně umožňuje evidovat příjmy podnikatelů, kteří přijímají tržby v hotovosti nebo platebními kartami. Systém komunikuje s Finanční správou a umožňuje vést elektronickou evidenci tržeb dle platné legislativy. Více informací nalezenete na zde.


archív novinek
Zasílání novinek

Našim zákazníkům nabízíme dodávku, instalace a konfigurace IP kamerových systémů.

Jelikož klademe důraz na vysokou kvalitu, tak veškeré komponenty vybíráme z renovovaných značek. Každá kamera či záznamové zařízení je před nasazením u zákazníka důkladně prověřeno, odzkoušeno a nakonifgurováno tak, aby byla jejich obsluha co nejjednodušší a zákazník měl zároveň veškeré možnosti přístupu k online/offline záznamům z kamerového systému.

 

Luxriot logo

Vivotek logo

AVERMedia logo

 

Součástí kamerového systému je samozřejmě i kompletní dodávka kabelážních systémů a zálohované centrální napájení kamer i záznamových systémů. Způsob propojení kamer je možný jak klasicky po strukturované kabeláži, tak i bezdrátově tam, kde místní podmínky neumožňují připojení kamer "po drátě". Pro zálohování používáme kvalitní záložní zdroje od společnosti APC.

 

Luxriot ukazka

 

Pro ukládání, online sledování či zpětné prohlížení záznamů z kamerových systémů používáme moderní systémy postavené na počítačové platformě. Výhodami takového řešení jsou:

  • trvalý přístup k záznamům kdykoliv a odkudkoliv z internetu
  • online sledování kamer na klasické TV, počítačovém monitoru či velkoplošných obrazovkách
  • jednoduché uživatelské ovládání kamer přímo či na dálku z počítače či notebooku
  • délka záznamu je omezena jen kapacitou použitého pevného disku (řádově týdny až měsíce)

 

V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte na tel. 608782559, kde si můžete mj. dohodnout nezávazné předvedení našich systémů v praxi a díky tomu se rozhodnout pro to správné řešení, které bude vyhovovat vašim potřebám.