Novinky
Článek na webu o stavebnictví (9.6.2017)

Helios Orange jako ideální nástroj pro řízení zakázek stavebních firem?    ANO!

Přečtěte si náš článek na webu tzb-info.cz.


Webinář - Helios Orange ve stavebnictví (2.6.2017)

Společnost CATHEDRAL Software, s.r.o. si Vás dovoluje pozvat na webinář s názvem "ŘÍZENÍ STAVEBNÍCH ZAKÁZEK JEDNODUŠE S HELIOS ORANGE"

Více informací o semináři naleznete zde>>.


ArisCAT má EET (7.2.2017)

ArisCAT – náš komplexní software pro zpracování nabídek a konstrukci variabilních výrobků nyní plně umožňuje evidovat příjmy podnikatelů, kteří přijímají tržby v hotovosti nebo platebními kartami. Systém komunikuje s Finanční správou a umožňuje vést elektronickou evidenci tržeb dle platné legislativy. Více informací nalezenete na zde.


archív novinek
Zasílání novinek

VIP letiště pro váš informační systém

Co je ERPORT?

Bezpečné místo, jehož prostřednictvím můžete využívat plnohodnotný ERP systém kdekoliv, aniž byste se o něj museli starat. Podobě jako se nemusíte starat o letadlo, které použijete k letu na dovolenou. Nestaráte se o předletovou přípravu či průběžné kontroly při mezipřistání, o palivo ani o další věci, které s letem souvisí. O to vše se stará náš personál. Díky ERPORT máte letadlo kdykoliv k dispozici, včetně služeb týmu dokonalých profesionálů.

Jak ERPORT funguje?

Abyste mohli letět, potřebujete letadlo. Máte-li chuť pořídit si vlastní stroj, máme v nabídce osvědčený model HELIOS Orange, nebo robustní TOP model HELIOS Green. Tyto stroje Vám můžeme i zapůjčit. Nemusíte tedy zbytečně řešit investiční náklady. Každé letadlo však potřebuje robustní zázemí. ERPORT poskytuje všechny služby all incslusive. Od parkování, tankování, údržby a servisu až po náhradní letadlo v případě nenadálé události. A navíc příjemný, ochotný a maximálně profesionální palubní personál je Vám kdykoliv k dispozici.

Proč využít ERPORT?

  • Minimální investice
  • Flexibilita
  • Bezpečnost
  • Jednoduchost
  • Dostupnost (99,99% SLA)

 

Z ERPORTu odletíte vždy na čas a také bezpečně přistanete. Všechna letadla jsou parkována v České republice, včetně dat na jejich palubách. Nehrozí tedy odcizení nákladu kdesi v zahraničí. Nezáleží na tom, kdy potřebujete letět. Naše letadla létají kdykoliv a kamkoliv po celém světě a nastoupit do nich můžete během chvíle.
Pokud by Vás zajímalo více informací, využijte prohlídky ERPORTu na www.erport.cz.